inegol.com.tr
Alışveriş sepetiniz boş.

Kargo ve Teslimat

Firmamızın son kalite kontrollerini yaptığı ürünler sevk haline gelerek paketleme ve etiketleme işlemleri yapılır. Ürünlerimiz çoğu zaman kendi araçlarımızla ya da İnegöl'de bulunan, dünyaya mobilya taşıyan kargo firmalarımız ile İl ve Bazı ilçe merkezlerine ücretsiz olarak taşınır, ücretsiz olarak kurulumu yapılır. Kapınıza kadar gelen ürünler en hassas ve zarar görmeyecek şekilde taşınır.

Kargo yetkilileri size, kapınızın önüne indirdikleri ürünlerin hasarsız ve doğru olduğuna dair teslim tutanağı vereceklerdir. Teslim tutanağını lütfen siparişiniz doğru ve hasarsız olduğunu kontrol ettikten sonra imzalayınız. Hasarlı ya da yanlış gelmiş olan ürünlerde hemen iletişim bilgilerimizden bize haber veriniz. Kargo yetkilisi ile iade tutanağını doldurarak, ürünün hasarlı bölgelerinin resimlerini çekerek bize mail ya da Whatsapp ile gönderiniz. Yanlış ürünü yine iade tutanağı ile kargo görevisine teslim ediniz.

2 yıl boyunca garantili olan ürünlerimiz teknik servimiz ile en ufak problemde yanınızda olacaktır. www.mobilyaburada.com sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz.

Kredi kartları